Kim Jestem

Witaj! Mam na imię Aneta, znajomi i przyjaciele mówią do mnie po prostu Ruda. Nie wiedziałam do końca jak nazwać bloga czy: rady rudej, rudej rada, ruda rada albo jestem ruda.

Myślę, że nazwa jaką wybrałam, a wymyślił ją mój mąż, jest najbardziej trafiona. Po prostu ODRUDEJ, bo nie koniecznie wszystkie moje posty to rady, nie koniecznie piszę tutaj wszystko o sobie. Zdecydowanie piszę na różne tematy, dla Was od Rudej.

Mało się przedstawiłam dokończę zatem. Jestem kobietą po trzydziestce, matką mojego kochanego synka i żoną fantastycznego mężczyzny.

Z zawodu jestem Life Coachem, jak również pedagogiem. Swoją wiedzą, doświadczeniem dziele się na swoim blogu.

Uwielbiam podróże, dobrą książkę i blogowanie.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Aneta Boritzka

O Blogu

Wiem, że każdy ma potencjał do tego, aby zmienił każdy obszar swojego życia w którym czuje się niekomfortowo, (o ile oczywiście ma się na ten obszar zmian realny wpływ).
Często jest tak, że chcemy zmienić kogoś, coś, niekoniecznie siebie – a prawda jest taka, że największy wpływ mamy na to: co dzieje się w nas i w naszym życiu.
Dlatego poruszam tematykę dobrze mi znaną z zakresu Life Coachingu (rozwój, relacje, rodzina) bo każdy z tych obszarów ma wpływ na nasza harmonię w życiu! 
Każdy z Nas jest mniej lub bardziej cierpliwy. Oczekujemy by zmiany jakich chemy dokonać, zadziały się w naszym życiu szybko. Chcemy, aby z dnia na dzień zmiany na lepsze pojawiały się same. Niestety, ale w większości przypadków tak się nie zadzieje. Zmiana potrzebuje czasu, zmiana to proces. By mieć kontrolę na obszar jaki chcesz zmienić, musisz w tym aktywnie uczestniczyć. 

Co tu znajdziesz

 

Jak już pisałm wcześniej poruszam tematykę zawodową związaną z pedagogiką jak i life cochingiem. Tematy jakie poruszam na moim blogu, wiążą się zatem z naszym codziennym życiem. 

  • Rodzina
  • Relacje
  • Rozwój
  • Kariera zawodowa
  • Finanse
  • Zdrowie

Tematy którymi żyję na co dzień, moja pasja! Mój zawód! Źródło pozytywnej energii! Coś co kocham !!! Zmiany, zmiany, zmiany zwłaszcza na lepsze.